Erkeğin sevdiğini nasıl anlarım

Erkeğin sevdiğini anlamak için onu iyi gözlemlemeniz gerekir. Aslında seven erkek bunu mutlaka size hissettirir ancak biz yine de seven erkek nasıl davranır biraz bahsedelim istedik.

seven-erkek

Sevdiğim erkeğin beni gerçekten seviyor mu? Ben onu çok seviyorum ama onun beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyorum. Bir erkeğin bizi sevdiğini nasıl anlarız, erkeğin hoşlandığını anlamak için neler yapmalıyız, seven erkek genellikle nasıl davranır? Birinin bizi sevdiğini anlamanın basit ve kolay yolları var elbet de. İşte seven erkeğin, sevgisini gösterme yolları.

Seven erkek her zaman arayan erkektir. Bir erkek sizi sık sık arıyorsa, buluşmalarından sonra o akşam hemen arayıp hal hatır soruyor ve sık sık sesinizi duyma ihtiyacı hissediyorsa o erkek sizi seviyor demektir. Aramayan erkek aynı zamanda merak etmeyen erkektir. Yani düşünmeyen, özlemeyen kısaca da sizinle ilgilenmeyen erkektir. Özellikle ilk buluşmadan hemen sonra erkek aramamışsa sizden hoşlanmadığını düşünebilirsiniz. Ancak bu bazı erkeklere göre çekingenlik, rahatsızlık etmeme düşüncesi de olabilir.

Seven erkek sevdiği kadını güldüren erkektir. Siz mutsuzken o da mutsuz olur. Sizi neşelendirmek için şakalar yapar. Bir derdiniz varsa o derdinizi çözmek için çabalar. Elinden bir şey gelmiyorsa en azından manevi olarak yanınızda olur ve desteğini hissedersiniz. Oysa sevmeyen erkek hiç umursamaz. Ne derdiniz olursa olsun onun umurunda olmaz. Çünkü sevmeyen erkek sizi hayatına katmayan erkektir.

Seven erkek geleceğe dair planlar kurarken o planlarına sizi de dâhil eder. Sizinle ilgili hayaller kurar. Sizi hayatına kattığı için asla yok saymaz ve sizsiz bir plan kurmaz. Gezi, seyahat, yolculuk, tatil ve yemek davetleri için sizin de fikrinizi alır. Çünkü seven erkek sevdiği kadının fikirlerini önemser.

Seven erkek kendinden çok sizi düşünür. Sizin için planlarını iptal edebilir, sizin yapmak istedikleriniz ve düşünceleriniz onun için daha önemlidir. Sürprizler yapmayı ve sizi şaşırtmayı çok seven bir erkek sizi seven erkektir. Sizden önceki yaşantısını biliyorsanız; Örneğin arkadaşlarıyla sık sık dışarı çıkan bir erkek sizden sonra artık bu huyundan vazgeçmiş ve tüm planlarını sizinle beraber yapıyorsa o erkeği kaçırmamanızı öneririz.

2.190 kez görüntülendi.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın