Arkadaşa doğum günü sözleri

Dosta ve arkadaşa doğum günü sözleri ve mesajları.

Bir gün kırışmış bir nene olduğunda, sallanan sandalyende torunlarına anlatabileceğin kadar güzel yıllar geçirmen, o kadar uzun ve her zaman sevdiklerinle olman dileğiyle.

Belki benim için sıradan bir gün fakat bu sıradanlığı senin doğum günün az da olsa değiştiriyor. Nice yıllara canım arkadaşım.

İyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

Güneş senin için için doğacak ve senin için batacak. sevinçlerini bir kat daha çoğalt, her şey senin için bu gün.gün senin günün yaşa doya doya… Doğum günün kutlu olsun.

Saçların kadar uzun, gözlerin kadar mükemmel bir ömür geçirmen dileğiyle.

Bugün doğum günün olduğu için kendini farklı ve özel mi hissediyorsun. Oysa sen benim için her zaman farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının bana verdiği mutluluğu ve keyfi sana anlatma imkansız.. İyi ki varsın iki benim dostumsun.. Mutlu Yıllar Can dostum.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NİCE YILLARA… Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR…

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Arkadaşların en tatlısın, dostların en cana yakını. Nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun.

5.823 kez görüntülendi.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın